O nas

Pulaski Animal Hospital zatrudnia doswiadczona i doskonale wykwalifikowana kadre weterynarzy i techników oraz oddany personel. Swiadczymy najlepszej jakosci uslugi medyczne dla Panstwa podopiecznych, a naszym priorytetem jest zachowanie i ciagle przedluzanie ich doskonalego zdrowia. Nasz szpital ma opinie wykonywania znakomitych uslug przy zachowaniu rozsadnych cen. Weterynarze w Pulaski Animal Hospital poswieca czas, aby Panstwa wysluchac i wyjasnia wszystkie dostepne sposoby leczenia zwierzecia. Opieka medyczna obejmuje duze i male zwierzeta domowe, takie jak psy, koty, a takze zwierzeta egzotyczne, na przyklad gady, ptaki i inne.

© 2009 Pulaski Animal Hospital | 5424 S. Pulaski Rd., Chicago IL 60632 | ph. 773-735-2112 | fax 773-735-0271
Hospital hours: M-F: 9 a.m. - 7 p.m. | Sat: 9 a.m.-3 p.m. | Sun: 9 a.m.- noon.

www.pulaskianimalhospital.com